O nas

Jak to się zaczęło

Wiele lat temu zaczynaliśmy jako inwestorzy kryptowalut, tak jak Ty. Dowiedzieliśmy się wszystkiego, co mogliśmy o świecie kryptowalut, ponieważ uważaliśmy, że mają one potencjał i chcieliśmy je wykorzystać.

To była bardzo skomplikowana podróż. W dzisiejszych czasach nie ma tak wielu dostępnych informacji o kryptowalutach i handlu, a wtedy było ich jeszcze mniej. Dlatego na początku popełniliśmy wiele błędów.

Jednak każdy błąd, który popełniliśmy, pomógł nam znaleźć się w miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Kilka razy zaufaliśmy niewłaściwym ludziom, co skończyło się tym, że zostaliśmy oszukani. To również pomogło nam zrozumieć, że musimy być inni - musimy stworzyć coś, co może pomóc ludziom na ich drodze.

Dlatego stworzyliśmy aplikację Pattern Trader, ponieważ czuliśmy, że jesteśmy to winni wszystkim traderom. Chcieliśmy dać Ci coś na czym możesz polegać, niezależnie od Twojego doświadczenia i przeszłości.

Jak się ma sytuacja dzisiaj

Stworzenie robota handlującego kryptowalutami nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, że sam rynek jest bardzo wymagający. Musieliśmy stworzyć konkretny algorytm, który będzie działał precyzyjnie.

Po długim czasie i wielu testach określiliśmy prawidłowe obliczenia matematyczne, aby algorytm działał. Mimo, że wymagało to wiele wysiłku, było warto, ponieważ wiedzieliśmy, że pomoże to ludziom takim jak Ty, którzy desperacko potrzebują narzędzi, które pomogą im w ich transakcjach.

Teraz stale zwracamy uwagę na wszystko, co możemy poprawić, aby algorytm działał jeszcze lepiej. Gdy inni deweloperzy skupiają się na pieniądzach, my przywiązujemy wagę do stworzenia najlepszego narzędzia dla Ciebie - chcemy dostarczyć Ci coś, co pomoże Ci w płynnym procesie inwestowania!

Czego chcemy dla Ciebie

Jeśli próbowałeś już wcześniej innych robotów, pewnie zauważyłeś, że wiele z nich nie jest skuteczna. W tym samym czasie oszuści chcą tylko wziąć Twoje pieniądze, dlatego nie dbają o to, aby dać Ci spersonalizowane doświadczenie.

Chcemy, abyś korzystał z naszej aplikacji i czuł, że masz łatwiejszą przygodę handlową! Wiemy jak stresujący może być handel, szczególnie jeśli nie wiesz co robić, lub czujesz strach przed wyborami, które musisz podjąć. Jednak nie zawsze musi tak być. Możesz zmienić wszystko używając Pattern Tradera!

Pattern Trader to nie magia. Jest to skuteczna technologia, specjalnie zaprojektowana dla traderów z różnym doświadczeniem i ma na celu pomóc Ci cieszyć się Twoją aktywnością handlową!